Category: Pagr. naujienos

Šeštadienį į „Nykčio namų“ atėję krepšinio sirgaliai tapo įspūdingo krepšinio spektaklio liudininkais.

RKL lygos B diviziono B grupės susitikime „KKSC-Elmio“ komanda tik po trijų pratęsimų 98:100 nusileido Prienų KKSC klubui.

FOTO

Rungtynėse lėtai įsibėgėję aikštės šeimininkai pavijo varžovus antrojo kėlinio pabaigoje, kai nuo aikštės vidurio sugebėjo pataikyti gynėjas Saimonas Butkys (30:30).

Vis dėlto trečiajame kėlinyje P.Ivanausko auklėtiniai surengė spurtą ir susikrovė dviženklį pranašumą (39:51). Į lemiamą šturmą pakilę anykštėnai apibėrė varžovus tritaškiais metimais ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą (68:68).

Papildomo laiko metu, likus žaisti 27 sekundes, T.Jodelis dar sykį išlygino rezultatą ir varžovai nesugebėjo atsakyti rezultatyvia ataka (81:81). Antrojo pratęsimo metu jau Ž.Žiukas sukėlė ovacijų audrą arenoje – paskutinėmis akimirkomis pelnė dvitaškį ir taip nulėmė tolimesnę kovą (91:91).

Trečiasis pratęsimas nieko blogo „KKSC-Elmiui“ nežadėjo. Likus žaisti 42 sekundes, T.Jodelis įmetė tritaškį ir persvėrė rezultatą R.Šližio auklėtinių naudai (98:97). Visgi, prieniškiai sugebėjo atsakyti tolimu metimu paskutinę sekundę, kai tiksliai atakavo M.Gečionis (98:100).

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 26, Ž.Žiukas 21 (13 rez. perd.), D.Radžiūnas (15 atk. kam.) ir A.Andriejauskas po 14, A.Jakštonis (14 atk. kam.) 12, G.Šniaukštas 4, S.Butkys ir G.Žiukas po 3, P.Leonavičius 1.

„Prienai“: A.Tilindė 32, E.Mankauskas 25.

Būsimos RKL rungtynės „Nykščio namų“ arenoje bus sužaistos lapkričio 15 dieną, kai 19.15 val. anykštėnai mes iššūkį Kaišiadorių „Savingei“. Įėjimas – NEMOKAMAS.