Category: Pagr. naujienos

„KKSC–Elmio“ (11/5) ekipai pritrūko vos vieno metimo, kad pasiektų pergalę RKL čempionato mače prieš Molėtų klubą (11/6).

FOTO

Trečiadienį į „Nykščio namų“ areną surinkę 210 žiūrovų pamatė tikrą krepšinio dramą, kurioje 65:64 triumfavo „Ežerūno“ komanda .

Rungtynių pradžioje abi komandos demonstravo nerezultatyvų žaidimą, tačiau jau antrajame kėlinyje Ramūno Šližio auklėtiniai surengė spurtą ir nutolo – 35:24.

Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai po T. Jodelio tolimo metimo pirmavo 46:30, tačiau molėtiškiai nenuleido rankų ir pradėjo švelninti skirtumą.

Varžovų komandoje tikrą šou surengė snaiperis O. Katilauskas, kuris vien ketvirtajame kėlinyje surinko 16 taškų. Būtent taikliarankio metimas likus žaisti 47 sekundes persvėrė rungtynių rezultatą, o vėliau net kelis šansus turėjusiai Anykščių komandai išplėšti pergalės nepavyko.

„KKSC–Elmio“ gretose daugiausiai taškų (19) pelnė gynėjas Gediminas Žiukas, kuris sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes RKL lygoje.

„KKSC–Elmis“: G. Žiukas 19, T. Jodelis 15, A. Andriejauskas 10, Ž. Žiukas (8 rez. perd.) 8, B. Steponėnas 5, G. Šniaukštas 4, D. Radžiūnas (12 atk. kam., 4 blok.) 3.

„Ežerūnas“: O. Katilauskas 19, E. Beržonskis 16.