Category: Pagr. naujienos

Anykščių „KKSC–Elmis“ džiaugėsi dar viena pergale „Nostra.lt–RKL“ lygoje.

Penktadienį anykštėnai 280 žiūrovų akivaizdoje 78:56 sutriuškino „Druskininkų“ komandą. Mačo pertraukėlių metu sirgaliai galėjo pasigrožėti šokių kolektyvo „Intrus“ pasirodymais – jaunuosius šokėjus puikiai paruošė vadovė Goda Zaleckė.

FOTO

Rungtynių pradžioje aikštėje virė atkakli kova, o šeimininkus į priekį vedė net keturis tolimus metimus pataikęs snaiperis T. Jodelis. Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas – 20:20.

Antrajame ketvirtyje „KKSC–Elmis“ po truputį perėmė iniciatyvą į savo rankas, o kėlinį puikia ataka baigė Ž. Žiuko ir E. Sriubo tandemas (41:33).

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę Anykščių komandos žaidėjai susikrovė didesnę persvarą ir kone nulėmė mačo likimą – 62:45.

Ketvirtajame kėlinyje visus arenos žiūrovus ant kojų pakėlė P. Martinonio dėjimas, taškus rinko D. Radžiūnas bei S. Butkys. Nuskambėjusi finalinė sirena paskelbė užtikrintą „KKSC–Elmio“ pergalę – 78:56.

Laimėję anykštėnai „Nostra.lt–RKL“ lygos B diviziono B grupėje pakilo į penktą vietą.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis (13 atk. kam.) ir D. Radžiūnas (4 blok.) po 15, Ž. Žiukas (6 atk. kam., 10 rez. perd.) 14, P. Martinonis ir E. Sriubas po 8, G. Šniaukštas 6, S. Butkys 5, E. Šlaitas (3 perimt. kam.) 4, A. Andriejauskas 3.

„Druskininkai“: A. Lukoševičius 14, A. Kursokas 10.