Category: Pagr. naujienos

Anykščių „KKSC-Elmio“ ekipa (1/3) kilo į lemiamą šturmą „Nostra.lt–RKL“ rungtynėse Molėtuose, tačiau anykštėnams vis dėlto nepavyko palaužti „Ežerūno“ (1/3) komandos – 71:75.

FOTO

Susitikimo pradžioje aikštėje virė lygi kova – po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 17:19.

Antrajame ketvirtyje „KKSC–Elmis“ strigo varžovų gynyboje ir tuo pasinaudoję molėtiškiai susikrovė dviženklę persvarą. Prieš pat ilgąją pertrauką Ž. Žiukas sumažino atsilikimą nuo varžovų iki 8 taškų (33:41).

Trečiajame kėlinyje anykštėnai suderino taikiklius ir pradėjo artėti prie varžovų. Po P. Martinonio, T. Jodelio ir E. Šlaito metimų ekipas skyrė tik 4 taškai (55:59).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Ž. Žiukas pelnė dvitaškį ir dar išprovokavo varžovo pražangą, o likus žaisti minutę T. Jodelis tritaškiu metimu sumažino skirtumą iki taško (70:71). Vis dėlto anykštėnams nepasisekė galutinai perlaužti mačo eigos ir „Ežerūnas“ šventė pergalę (71:75).

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 19 (5/11 trit.), Ž. Žiukas 18, P. Martinonis 17, A. Kvietkauskas 6, E. Sriubas 5, G. Žiukas 3 ir E. Šlaitas po 3. G. Šniaukštas ir S. Butklys taškais nepasižymėjo.

„Ežerūnas“: M. Vėta 20, M. Valkauskas 13.

Kitas „Nostra.lt–RKL“ rungtynes Anykščių komanda žais lapkričio 11 dieną, kai namuose susitiks su Švenčionėlių „Ridos“ komanda.

Mačas prasidės 19.15 val. Įėjimas – nemokamas, kviečiame ateiti palaikyti ekipos!