Category: Pagr. naujienos

„KKSC–Elmio“ ekipa (6/4) skambia pergale palydėjo 2021–uosius metus.

Šeštadienį Ramūno Šližio auklėtiniai RKL lygos išvykos mače 80:63 sutriuškino Jonavos „CBet–2“ (3/6) komandą.

Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo penkių taškų persvara (42:37). Trečiajame ketvirtyje anykštėnai pademonstravo puikią gynybą ir praleido tik 11 taškų – tai jiems leido padidinti skirtumą iki dviženklio (59:48).

Paskutiniame kėlinyje „KKSC–Elmis“ toliau demonstravo rezultatyvų žaidimą ir šventė užtikrintą pergalę 80:63.

„KKSC–Elmis“: D. Radžiūnas (6/6 dvit., 5 blok.) ir Ž. Žiukas (7 rez. perd.) po 17, T. Jodelis 16, P. Martinonis 8, A. Andriejauskas 6, B. Pociūnas 5, B. Steponėnas ir G. Žiukas po 4, S. Butkys 3.

„CBet–2“: E. Černis 21, A. A. Pankratjevas 11.

Kitas RKL lygos B grupės B diviziono rungtynes Anykščių klubas žais sausio 8 dieną, kai 13.45 val. namuose priims Alytaus klubą (4/6).