Category: Pagr. naujienos

Vasario 16 dieną „KKSC-Elmio“ ekipa (14/10) pasitiko šventiškai. Į RKL namų rungtynes atėję 200 anykštėnų ne tik su komanda prieš mačą sugiedojo himną, bet ir padėjo užtikrintai 98:82 nugalėti „Rytas-2“ (5/19) klubą.

FOTO

Šįkart be vyr. trenerio Ramūno Šližio turėję verstis „žalieji“ į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, po kurio pirmavo 30:14. „Rytas-2“ komanda, vadovaujama praeityje garsaus krepšininko Andriaus Šležo, nesutriko ir sugebėjo prisivyti aikštės šeimininkus (44:43).

Vis dėlto puikiai žaidę „KKSC-Elmio“ krepšininkai įrodė savo meistriškumą antroje rungtynių dalyje ir padovanojo savo sirgaliams jau 14-tą pergalę sezone. Tuo pačiu ekipa palypėjo į viršų RKL lygos B diviziono B grupėje bei šiuo metu dalijasi 5-6 vietomis su „Prienų“ klubu.

Fantastišką pasirodymą mače surengė „KKSC-Elmio“ įžaidėjas Ž.Žiukas (13 tšk.), kuris atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir taip pasiekė RKL sezono rekordą. Krepšininkui nedaug pritrūko ir iki visų laikų RKL rekordo pakartojimo (17).

Kaip įprasta, galingai po krepšiu kovojo D.Radžiūnas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir blokavęs 4 varžovų metimus.

Šįkart varžovai turėjo saugotis ne tik snaiperio T.Jodelio (18 tšk.), bet ir G.Šniaukšto (18 tšk.) bei I.Raščiaus (18 tšk.) taiklių šūvių.

Asmeninį sezono rekordą pakartojo puolėjas E.Sriubas, atkovojęs 11 kamuolių (7 tšk.). A.Jakštonio sąskaitoje – 6, G.Žiuko – 4 taškai.

Varžovų komandoje pasižymėjo P.Rimkus (14 tšk.).

Kitas namų rungtynes anykštėnai žais vasario 23 dieną prieš „Molėtų“ klubą (13.45 val.). Tai bus paskutinis reguliaraus RKL sezono namų mačas.

kkanyksciai.lt