Category: Pagr. naujienos

„KKSC-Elmio“ ekipa parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo atsitiesti RKL aštuntfinalio serijoje.

Šeštadienį Ramūno Šližio auklėtiniai pademonstravo geležinę gynybą ir 60:52 namuose nugalėjo „Radviliškio“ klubą. Pirmasis komandų mūšis ketvirtadienį Radviliškyje buvo pasibaigęs šeimininkų pergale 88:66.

Pirmuosius susitikimo taškus tolimu metimu pelnė „KKSC-Elmio“ puolėjas G.Šniaukštas, tačiau anykštėnams nesisekė pademonstruoti taiklumu ir pirmasis kėlinys buvo pralaimėtas 9:13.

Visgi, antrajame ketvirtyje „KKSC-Elmio“ komanda pralaužė ledus ir D.Radžiūno bei T.Jodelio šūviai leido persverti rezultatą.

Nors po ilgosios pertraukos svečiai dar bandė gelbėtis, tačiau gausių sirgalių palaikomi anykštėnai išlaikė pranašumą.

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 17, Ž.Žiukas 15, D.Radžiūnas 10 (10 atk. kam., 5 blokai), G.Šniaukštas 7, P.Leonavičius ir I.Raščius po 4, G.Žiukas 2, A.Jakštonis 1.

„Radviliškis“: R.Rauktys 13.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1, o lemiamos rungtynės pirmadienį 18.00 val. bus sužaistos Radviliškyje.