Category: Pagr. naujienos

„KKSC-Elmio“ ekipai nepasisekė antrą kartą nugalėti „Radviliškio“ ekipos. Pirmadienį išvykoje žaidę Ramūno Šližio auklėtiniai varžovams nusileido 61:72 ir baigė pasirodymą šio sezono RKL lygos pirmenybėse.

FOTO

Rungtynes anykštėnai pradėjo užtikrintai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 10 taškų persvara – 21:11. Nors antrajame ketvirtyje šeimininkai sugebėjo aptirpdyti varžovų pranašumą, tačiau  „KKSC-Elmis“ išlaikė pranašumą (31:29).

Po ilgosios pertraukos T.Jodelis toliau rinko taškus, tačiau svečiams nepasisekė sustabdyti varžovų išpuolių. Sudėtingus tolimus metimus pataikę „Radviliškio“ krepšininkai šventė pergalę ir laimėjo aštuntfinalio seriją 2:1.

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 22, Ž.Žiukas 12, D.Radžiūnas 10 (9 atk. kam.), A.Jakštonis 4.

„Radviliškis“: L.Pipiras 24, R.Rauktys 17.

„KKSC-Elmio“ komanda dėkoja sirgaliams už puikų palaikymą viso sezono metu! Nors lemiamame RKL aštuntfinalio serijos mače išvykoje buvo nusileista „Radviliškiui“, tačiau komanda kovėsi iš visų jėgų, o bene lankomiausia lygos arena Anykščiuose ekipos žaidėjams visada suteikdavo papildomos motyvacijos ginti gimtojo miesto garbę! Iki kito sezono!