Category: Pagr. naujienos

Penktadienį Anykščių „KKSC–Elmis“ žaidė svarbias „Nostra.lt–RKL“ pirmenybių rungtynes prieš Birštono „Milastos“ ekipą.

280 žiūrovų palaikomi Ramūno Šližio auklėtiniai 84:61 šventė užtikrintą pergalę ir pagerino savo šansus užimti aukštesnę vietą prieš atkrintamąsias varžybas.

Po pirmojo rungtynių kėlinio svečiai turėjo minimalią persvarą, tačiau antrajame ketvirtyje anykštėnai įsibėgėjo ir džiugino sirgalius taikliais metimais (40:31).

Po ilgosios pertraukos „KKSC–Elmis“ varžovus apibėrė tritaškiais ir susikrovė solidžią persvarą – 65:47. Nors birštoniečiai dar bandė vytis šeimininkus, tačiau jų pastangos buvo bevaisės – pergalę 84:61 įsirašė Anykščių komanda.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas ir A. Andriejauskas po 20, T. Jodelis 10, P. Martinonis 9, G. Šniaukštas 7, E. Sriubas 5, E. Šlaitas 3.

“Milasta“: D. Jurgelionis 11, E. Vetrenka 9.

Kitas namų rungtynes Anykščių komanda žais kovo 17 dieną, kai 19.15 val. susikaus su „Trakų“ klubu.