Category: Pagr. naujienos

„KKSC-Elmio“ komanda (7/5) toliau skina pergales RKL lygoje. Šeštadienį Anykščių ekipa, stebint 240 žiūrovų, rezultatu 61:59 namuose palaužė „Prienų“ klubą (8/4).

FOTO

Rungtynių pradžioje svečiai išsiveržė į priekį, tačiau Ramūno Šližio auklėtiniai neleido varžovams nutolti. 8-ąją min. I.Raščiaus metimas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (12:11). Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę prieniškiai vėl pirmavo 12:15.

Ž.Žiukas privertė varžovus užsidirbti nesportinę pražangą, tritaškį pataikė D.Radžiūnas – 19:20. Komandos keitėsi tiksliais metimais ir prieš ilgąją pertrauką minimalią persvarą turėjo svečiai (28:29).

Trečiajame kėlinyje D.Radžiūnas į priekį išvedė „KKSC-Elmį“, bet „Prienai“ atsakė tolimais metimais (44:47).

Lemiamo ketvirčio metu anykštėnai vėl surengė spurtą ir po T.Jodelio šūvio pirmavo 50:47. Mačo pabaigoje penkis iš eilės taškus įmetė G.Šniaukštas (59:53), tačiau „Prienai“ sugebėjo sušvelninti skirtumą iki vieno taško. Gausiai Anykščių arenoje susirinkę sirgaliai lengviau atsikvėpė – tiksint paskutinėms sekundėms R.Gerbutavičiaus šūvis skriejo pro šalį (61:59).

„KKSC-Elmis“: Ž.Žiukas 19 (10 atk. kam.), D.Radžiūnas 14 (13 atk. kam.), T.Jodelis ir G.Šniaukštas po 8, I.Raščius ir A.Andriejauskas po 5, E.Sriubas 2.

„Prienai“: E.Mankauskas 24, R.Gerbutavičius 12.