Category: Pagr. naujienos

Anykščių „KKSC-Elmio“ komanda pergalingai pradėjo pasirodymą 2018/2019 m. sezono RKL lygoje.

Penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai išvykoje 73:62 nugalėjo Kupiškio „Kupiškį“.

Rungtynių pradžioje abi komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, todėl rezultatas augo pamažu. Kėlinio pabaigoje Anykščių klubas laimėjo atkarpą 11:0 ir pirmavo dviženkle persvara (19:9). Kupiškio krepšininkai neleido svečiams dar labiau nutolti ir sušvelnino skirtumą – 22:18.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštėje toliau tęsėsi atkakli kova. Ketvirčio viduryje T.Jodelis pataikė tritaškį ir „KKSC-Elmis“ vėl bandė pabėgti (31:26). A.Jakštonio ir A.Andriejausko metimai leido svečiams laimėti pirmąją rungtynių dalį (38:31).

Po didžiosios pertraukos savo žodį aikštėje tarė ir vidurio puolėjas E.Sriubas, o anykštėnai išlaikė pranašumą. Tiesa, „Kupiškio“ klubas neliko skolingas ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (47:46). A.Andriejauskas driokstelėjo puolime ir pelnė penkis taškus iš eilės, netrukus pasižymėjo ir D.Radžiūnas (55:49).

Lemiamo ketvirčio metu svečiai pademonstravo šaltus nervus ir visiškai sukaustė kupiškėnų puolimą. Negana to, R.Šližio auklėtiniai taikliais metimais vedė į neviltį savo varžovus ir nutolo. Po Ž.Žiuko benefiso „KKSC-Elmis“ pirmavo net 68:50. Rungtynių pabaigoje šeimininkai sugebėjo tik sušvelninti skirtumą – anykštėnai šventė užtikrintą pergalę  73:62.

„KKSC-Elmis“ fantastiškai atakavo iš tolimų distancijų ir pataikė 9 metimus iš 20 bandymų (45 proc.).

„KKSC-Elmis“: A.Andriejauskas 15, Ž.Žiukas 13, T.Jodelis 12, A.Jakštonis (12 atk. kam.) 10, E.Sriubas ir D.Radžiūnas po 6, G.Šniaukštas 4,  S.Šustavičius ir E.Šlaitas po 2.

„Kupiškis“: M.Karoblis 11, A.Kručas 10.

Šeštadienį 16.00 val. anykštėnai žais pirmąsias rungtynes savų sirgalių akivaizdoje ir „Nykščio namų“ arenoje susitiks su Vilkaviškio „Perlo“ komanda.