Category: Pagr. naujienos

Lyg ant sparnų rungtyniaujanti Anykščių „KKSC-Elmio“ komanda (4/4) iškovojo dar vieną pergalę RKL lygoje. Penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai, palaikomi rekordinio žiūrovų skaičiaus, rezultatu 81:66 namuose nugalėjo Kauno „Snaiperį“ (2/6).

FOTO

Į „Nykščio namų“ areną sugužėję 300 anykštėnų nemažai prisidėjo prie sėkmingo komandos žaidimo – rungtynių pradžioje „KKSC-Elmis“ spurtavo ir pabėgo į priekį 15:6. Svečiai susizgribo ir antrajame kėlinyje sugebėjo aptirpdyti persvarą. Aikštės šeimininkus į priekį vedė vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas, kuris užtikrintai rinko taškus iš po krepšio.

Po dviejų kėlinių svečiai sugebėjo pirmauti minimalia persvara – 38:39. Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę anykštėnai užkūrė varžovams pirtį ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Po I.Raščiaus tritaškio „KKSC-Elmis“ pirmavo 8 taškais.

Paskutinio ketvirčio metu T.Jodelio, Ž.Žiuko taškai neleido „Snaiperio“ komandai pagalvoti apie rungtynių perlaužimą – 81:66.

Laimėję „KKSC-Elmio“ krepšininkai jau sezono pradžioje pakartojo praeitų metų pasiekimą, kai iš viso buvo iškovoję 4 pergales.

„KKSC-Elmis“: D.Radžiūnas 21 (13 atk. kam.), T.Jodelis 15, G.Šniaukštas 10, G.Žiukas (9 rez. perd.) 9, I.Raščius 7 ir Ž.Žiukas po , A.Jakštonis (10 atk. kam.) ir E.Šlaitas po 6.

„Snaiperis“: M.Klezys 19, M.Sadauskas 11.