Category: Pagr. naujienos

Fantastiška drama, į aikštę grižusi LKL legenda bei pergalinga rungtynių pabaiga – visa tai išvydo šeštadienį į „Nykščio namų“ areną atėję „KKSC-Elmio“ gerbėjai.

FOTO

Anykščių komanda (11/8) po neįtikėtino trilerio bei dviejų pratęsimų 97:93 privertė pasiduoti B diviziono B grupės kaimynus iš Rokiškio.

„Fenikso“ ekipa (11/8) į mūsų miestą atvyko sustiprėjusi ir savo gretas papildžiusi penkiskart LKL čempionu Vidu Ginevičiumi.

40-metis veteranas parodė, jog dar turi parako – du kartus lemiamais momentais gelbėjo savo ekipą, tačiau antrajame pratęsime užsidirbo techninę pražangą ir taip stumtelėjo „Feniksą“ link pralaimėjimo.

Rezultatyviausiai „KKSC-Elmio“ ekipoje žaidė Tautvydas Jodelis, kuris surinko 29 taškus (6/12 tritaškių). 15 taškų įmetė Gaudvinas Šniaukštas, po 14 – Aurimas Andriejauskas ir Žygimantas Žiukas (11 rez. perd.), 10 – Edgaras Šlaitas, 8 – Ignas Raščius, 5 – Donatas Radžiūnas (5 blokai), 2 – Eligijus Sriubas.

„Fenikso“ komandoje išsiskyrė E.Leipus (21 tšk.) ir V.Ginevičius (18 tšk.).

„KKSC-Elmio“ komanda dėkoja vėl gausiai į areną susirinkusiems sirgaliams bei kviečia atvykti į kitas RKL namų rungtynes, kurios bus sužaistos vasario 8 dieną prieš Vilniaus LKSK klubą. Susitikimas prasidės 19.15 val., įėjimas – nemokamas.