Category: Pagr. naujienos

Šeštadienį Anykščių „KKSC-Elmio“ komanda (2/4) metė rimtą iššūkį vieniems iš RKL lygos B diviziono B grupės lyderių Vilniaus „Steko-Rivilės“ klubui (5/1).

FOTO

„Nykščio namų“ arenoje vykęs susitikimas gausiai susirinkusiems žiūrovams padovanojo nemažai emocijų – po itin atkaklios kovos pergalę rezultatu 85:89 išsivežė sostinės ekipa.

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė netaikliais metimais – įpusėjus pirmajam kėliniui „KKSC-Elmis“ pirmavo 5:4.

Nors varžovų gretose vis labiau įsismarkavo gynėjas Deimantas Pavlovskis, tačiau R.Šližio auklėtiniai po dešimties minučių pirmavo 17:16.

I.Raščius įveikė varžovų gynybą, Anykščių komandos puolimui puikiai dirigavo E.Šlaitas, kuris pataikė ir tritaškį. Po tolimo A.Andriejausko metimo „KKSC-Elmis“ pirmavo 38:34, bet svečiai sugebėjo laimėti pirmąją rungtynių dalį 38:41.

Po ilgosios pertraukos sostinės klubas stengėsi susikrauti didesnę persvarą, tačiau šeimininkai nenuleido rankų – po Ž.Žiuko tritaškio ekipas skyrė 7 taškai.

Žaidimo ritmą pajutę anykštėnai pradėjo tirpdyti svečių pranašumą ir likus žaisti 4 minutes išsiveržė į priekį (82:81).

Vis dėlto D.Pavlovskis išprovokavo anykštėnų pražangą ir tiksliai realizavo baudos metimus. Taikliu metimu pasižymėjo ir L.Jacevičius.

„KKSC-Elmiui“ jau nepavyko prisivyti vilniečių – 85:89.

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 26, A.Andriejauskas 20, E.Šlaitas ir Ž.Žiukas po 11, D.Radžiūnas 7, I.Raščius ir E.Sriubas po 4, A.Jakštonis 2.

„Stekas-Rivilė“: D.Pavlovskis 28, V.Jatulevičius 20.

Kitas RKL rungtynes Anykščių klubas namuose žais lapkričio 23 dieną 19.30 val. prieš „Užpalių“ klubą. Kviečiame ateiti palaikyti ekipos, įėjimas – nemokamas.