Category: Pagr. naujienos

Rekordinio žiūrovų skaičiaus palaikomi Anykščių „KKSC-Elmio“ krepšininkai (2/2) pasiekė antrąją pergalę RKL čempionato B diviziono B grupėje.

Penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai 68:50 (26:10, 15:17, 19:8, 8:15) sutriuškino „Kazlų Rūdos“ komandą (0/4) ir pakilo šeštąją turnyro lentelės vietą.

Anykštėnai į priekį pabėgo jau pirmajame rungtynių kėlinyje, kai G.Šniaukšto, A.Jakštonio ir T.Jodelio metimai leido atitrūkti 17:6. Laimėję kėlinį 26:10 „KKSC-Elmio“ žaidėjai jau galėjo žaisti nekaustomi įtampos ir demonstruoti puikų taiklumą.

E.Šlaitas pasižymėjo tolimu šūviu, varžovus į neviltį varė ir G.Žiuko bei A.Andriejausko tritaškiai.

Antroje rungtynių dalyje „KKSC-Elmio“ žaidėjai be didesnių problemų išlaikė sukauptą pranašumą bei triumfavo 68:50. Susitikimą stebėjo daugiau nei 200 žiūrovų, kurie puikiai palaikė savo miesto ekipą.

Anykščių komandos gretose rezultatyviausiai žaidė T.Jodelis (21 tšk.), Ž.Žiukas (13), G.Žiukas (11), G.Šniaukštas, A.Andriejauskas ir A.Jakštonis (po 6). Puikiai kamuolius skirstęs Ž.Žiukas atliko ir 9 rezultatyvius perdavimus.

„Kazlų Rūdos“ komandoje daugiausiai taškų įmetė M.Juščius (13) ir Ž.Srėbalius (12).

Kitas namų rungtynes „KKSC-Elmis“ žais lapkričio 17 dieną, kai priims Vilniaus „Steką-Rivilę“. Rungtynės prasidės 14.00 val.