Category: Pagr. naujienos

Anykščių „KKSC-Elmio“ (4/5) komanda užtikrintai pasirodė RKL savaitgalio metu.

Ramūno Šližio auklėtiniai šeštadienį B diviziono B grupėje pasiekė antrąją pergalę iš eilės, savų sirgalių akivaizdoje 76:69 nugalėję „Jonavos-2“ ekipą (3/7).

Anykštėnai puikiai sužaidė antrąjį kėlinį ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 47:30. Visgi, jonaviškiai nepasidavė ir sugebėjo atkurti intrigą rungtynėse. Itin sunkiai buvo sulaikomas varžovų snaiperis Š.Dambrauskas, pataikęs 5 tolimus metimus.

Mačo pabaigoje šaltus nervus pademonstravo „KKSC-Elmio“ kapitonas Tatuvydas Jodelis, kuris pelnė taškus ir lėmė dar vieną Anykščių klubo pergalę.

„KKSC-Elmis“: G.Šniaukštas (3 blokai) 17, T.Jodelis 16, G.Žiukas ir A.Jakštonis (10 atk. kam.) po 9, I.Raščius 7, Ž.Žiukas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) 6, A.Andriejauskas, E.Šlaitas ir E.Sriubas po 4.

„Jonava-2“: Š.Dambrauskas 27, A.Bičiužas 16.