Category: Pagr. naujienos

Anykščių „KKSC-Elmio“ ekipa (6/5) toliau demonstruoja gerą žaidimą RKL lygos B diviziono B grupėje. Penktadienį mūsų miesto komanda 74:71 Vilniuje nugalėjo „Rytas-2“ klubą (3/8).

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį vedė T.Jodelis ir G.Šniaukštas – Anykščių ekipa pirmavo 9:2. Tiesa, vilniečiai netrukus suderino taikiklius ir pradėjo vytis, kol galiausiai išlygino rezultatą (9:9). Užtikrintai kėlinio pabaigoje žaidę anykštėnai vėl išsiveržė į priekį 20:15.

Antrojo kėlinio pabaigoje surengę spurtą „KKSC-Elmio“ žaidėjai susikrovė dviženklę persvarą 41:29.

Po ilgosios pertraukos Anykščių komanda toliau dominavo aikštėje, tačiau „Rytas-2“ žaidėjai nenuleido rankų ir prieš lemiamą mačo dalį sušvelnino skirtumą iki 57:47.

Tritaškių liūtį surengę vilniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (63:63, 36 min.). Vis dėlto „KKSC-Elmis“ toliau demonstravo kovingumą – taškus rinko Ž.Žiukas ir I.Raščius.

Likus žaisti 24 sekundes I.Raščius pataikė itin svarbų dvitaškį ir padidino persvarą iki trijų taškų (74:71), o sostinės klubo bandymai gelbėtis patyrė fiasko.

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 20, Ž.Žiukas 16, G.Šniaukštas 12, I.Raščius 11, A.Andriejauskas 5, G.Žiukas 4, E.Šlaitas, D.Radžiūnas ir E.Sriubas po 2.

„Rytas-2“: I.Goliančikas 14, P.Rimkus 13.

Šeštadienį Anykščių klubas 13.45 val. „Nykščio namuose“ mes iššūkį „Prienų“ komandai, kviečiame ateiti palaikyti! Įėjimas -nemokamas.