Category: Pagr. naujienos

Geležinę gynybą pademonstravę „KKSC-Elmio“ (5/4) žaidėjai įsirašė trečią iš eilės pergalę RKL lygos B diviziono B grupėje.

FOTO

Šeštadienį anykštėnai Vilniuje 58:47 nugalėjo LKSK komandą (2/7) bei pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą.

Mažojoje MRU universiteto salėje vykęs susitikimas prasidėjo taikliomis šeimininkų atakomis, tačiau Ramūno Šližio auklėtiniai rezultatą greitai persvėrė savo naudai. Sužaidus 4 minutes, po taiklaus D.Radžiūno dvitaškio, „KKSC-Elmis“ pirmavo 11:6.

Po pirmojo ketvirčio penkių taškų pranašumą turėję svečiai bandė pabėgti į priekį, tačiau LKSK nepasidavė ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos taškas (29:28).

Trečiojo kėlinuko metu abiem klubams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir anykštėnus į priekį stumtelėjo tolimas S.Butkio metimas. Netrukus puolime pasižymėjo ir T.Jodelis (46:39).

Lemiamo ketvirčio metu „KKSC-Elmis“ surengė spurtą ir po I.Raščiaus bei G.Šniaukšto taškų pirmavo 50:39. Rezultatyvios atakos A.Jakštono ir D.Radžiūno neleido šeimininkams atkurti intrigos ir Anykščių klubas šventė pergalę 58:47.

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis 13 (8 rez. perd., 4 perimt. kam.), G.Šniaukštas 10, D.Radžiūnas (8 atk. kam., 5 blokai) 7, Ž.Žiukas ir A.Jakštonis po 6, E.Šlaitas, I.Raščius ir S.Butkys po 5, P.Leonavičius 1.

LKSK: K.Birieta ir G.Žiukas po 9.